وزارت فولاد از SAIL

 

وزارت فولاد از SAIL می خواهد محصولات طاقچه ای را برای صادرات تولید کند
27 ژوئن 2014 فولاد SAIL ، وزارت فولاد ، صادرات
وزارت فولاد از Steel Steel of India Ltd (SAIL) خواسته است تا محصولات فولاد طاقچه را که دستورالعمل حق بیمه ای دارند و می توان از آنها صادر کرد ، بررسی کند ، زیرا Behemoth بخش عمومی قصد دارد تا یک برنامه نوسازی و توسعه فاز دوم R11 هزار تریلیونی Rs1 را اجرا کند. MEP) تا پایان سال 2015

این وزارتخانه از SAIL خواسته است تا در زمینه سرمایه گذاری های مشترک در زمینه فناوری و مشارکت با مشاوران برای ایجاد یک چشم انداز مترقی در مورد محصولات و بازاریابی فعالیت کند.

وی افزود: "در طولانی مدت ، SAIL با ایجاد نمایه محصول برای آینده نیاز به یک چشم انداز فناوری دارد. SAIL باید تصمیم بگیرد که چه کالاهایی جمعی را بفروشد و چه کالاهایی را به فروش برساند. " "در محصولات بازار انبوه قیمت توسط رقابت تعیین می شود. در برخی زمینه ها ، من از آنها خواسته ام تا از طریق مشاوران مطالعات انجام دهند. "

به عنوان مثال ، برخلاف پخش کننده های خصوصی فولاد ، SAIL قادر به تولید قطعات برای بدنه خودرو نیست.

رئیس SAIL C.S. Verma گفت که این شرکت کمیته داخلی را برای برنامه ریزی مرحله دوم گسترش تشکیل داده است که در این زمینه به محصولات تخصصی تر نیز می پردازیم. این اعتبار از طریق 50٪ بدهی و 50٪ تعهدی داخلی تأمین می شود. ورم گفت ، محصولات با ارزش افزوده یك منطقه محوری برای این شركت بوده است و SAIL به دنبال سرمایه گذاری مشترک برای محصولات خودرو است.

ورم افزود: حدود 37٪ از درآمد SAIL مربوط به محصولات فولادی با ارزش افزوده است و در سال آینده یا بیشتر از این میزان این میزان بیش از 50٪ افزایش خواهد یافت.

در گزارش اوراق بهادار ICICI ، گزارشها حاکی از آن است که این شرکت در گذشته شاهد تحقق کاهش ارزش فولاد بوده است و در سال مالی 3.9 درصد نسبت به سال گذشته به 38383636 تن در تن در سال مالی 14 ، در مقابل 39784 روپیه / تن در سال مالی 13 رسیده است. این اظهار داشت که این شرکت همچنین در حال تغییر در ترکیب محصول است که در آن ، تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتری را در مقایسه با مخلوط فعلی که بیشتر به سمت محصولات اصلی سوخته است ، آغاز خواهد کرد. "ما انتظار داریم تحقق مخلوط در YYY صاف در 38،194 روسی در تن در FY15E باقی بماند و پس از آن 1.3٪ YoY به 38.680 روپار در هر تن افزایش یابد."

در مقایسه با عملیات هند تاتا استیل نزدیک به 45،000 روپیه / تن محقق می شود.

وزارت فولاد همچنین از SAIL خواسته است تا با اجرای مدیریت كلی كیف ، مرحله بعدی گسترش را سریع و كارآمدتر برنامه ریزی كند. در یک جلسه اخیر ، تمام تاریخ های تکمیل مراحل تاخیر MEP تاخیر SAIL را منجمد کرد. قرار بود تا سال 2011 تکمیل شود ، اما اکنون تا سال 2015 تکمیل می شود. این ظرفیت تولید شرکت را از 13.4 میلیون تن فعلی (تن) تا 23mt تا پایان سال 2015 می برد. "در مرحله بعدی MEP ما اضافه خواهیم کرد. 27mt ، با استفاده از ظرفیت کل ما به 50mt ، "ورم گفت.

MEP مرحله اول گیاهان Bhilai ، بوکارو ، Rourkela ، Durgapur ، Salem و Burnpur SAIL تاکنون مستلزم سرمایه گذاری بیش از مبلغ Rs53،000 کرال بوده و در صورت تکمیل هزینه آن برای شرکت تقریباً 72،000 روپیه هزینه خواهد کرد. مقامات وزارت فولاد می گویند که اجرای پروژه های مختلف در چند بسته مختلف باعث تاخیر شده است. یک مقام گفت: اجرای آنها از طریق پروژه های کلید در دست یک ایده بهتر است.

این وزارتخانه همچنین می خواهد که SAIL بتواند از دارایی های خود ، به ویژه بانک زمین بزرگ خود ، بهتر استفاده کند ، و فن آوری های جایگزین مانند گازرسانی زغال سنگ را برای افزایش بهره وری در نظر بگیرد.

برنامه های توسعه SAIL با قیمت بسیار بالایی همراه است. ترازنامه آن به دلیل افزایش بدهی به دلیل برنامه در حال گسترش و نوسازی در حال افزایش است. بدهی ناخالص و خالص فعلی (31 مارس 2014) به ترتیب 25.648 کرور و کرایه 22229 روپیه است. مرحله دوم توسعه می تواند مالی بیشتر شرکت را به دوش بکشد.
 پس از آن هلدینگ 2626 هکتار توزیع مجدد شد و پس از آن سطح نگهداری آن به 406 هکتار کاهش یافت.

حالا رقبای این شرکت می خواهند که دوباره با توزیع در افق مجدد توزیع شود.

یک مقام که در یکی از شرکتهای آلیاژ آهن کار می کند ، گفت: "نیاز ما رو به رشد است ، بنابراین دولت باید ما را بشنود." "تاتا استیل درخواست سوم تجدید اجاره معادن خود را داده است ، اما سایر تولیدكنندگان در حال حاضر پا به این تصویر گذاشتند و با احتساب ذخایر 85 میلی لیتری از آن چیزی فراتر از آنچه كه قبلاً برای مصرف اسیر مورد نیاز بود استفاده كردند. این
سازندگان فولاد در هند از زغال سنگ ارزان تر بهره می برند
27 ژوئن 2014 ذغال سنگ کک فولادی ، قیمت کولا ، JSW ،
سازندگان فولاد هند برای بازگشت دوباره آماده شده اند. کاهش هزینه های سوخت درست همانطور که دولت جدید قول می دهد رشد تقاضا را از کمترین سرعت در مدت 5 سال احیا کند ، چشم انداز درآمد آنها را سوزان می کند.

براساس میانگین برآوردهای تهیه شده توسط بلومبرگ از هشت مدیر و تحلیلگر صنعت ، ممکن است قیمت های قرارداد زغال سنگ کک ، که در آتش کوره ها استفاده می شود ، از سه ماه آینده تا ماه ژوئن 7٪ تا حدود 112 دلار در هر تن کاهش یابد. با کاهش تقاضا در چین و افزایش منابع استرالیا ، قیمت امسال 17 درصد کاهش یافته است.

حداقل سه از 13 تحلیلگر تخمین درآمدی را برای فولاد تاتا جمع آوری کرده اند ،

دیدگاهتان را بنویسید